מיגון מצלמות אבטחה לטמפרטורות גבוהות

איך ממגנים מצלמות אבטחה בתנאי מדבר וחום גבוה?

כאשר נדרשת מערכת מיגון והגנה על מצלמות אבטחה הן מפני תנאי מזג האוויר והן מפני פעולות ונדליות,  נודעת חשיבות רבה לתכנון הציוד בו ישתמש האינטגרטור בהתקנת המצלמות, הן מבחינת סוגי המצלמות, עמידותן, סוגי העדשות, וכן המיגון בו יותקנו המצלמות בשטח. התקנה נכונה בתוך מיגון מתאים תאפשר לציוד אורך חיים נכבד וכן תמנע נסיעות שירות מיותרות, ותשמור על הציוד לאורך זמן.

חברת VIDEOLARM מקבוצת MOOG פיתחה מיגון חיצוני אנטי ונדלי העומד בתקני חוץ IP66 ובתקן IK10 נגד מכות וחבלות, אשר לא רק מגן על הציוד אלא גם מוריד את הטמפרטורה בתוך המיגון. כאשר מערכת כזו מותקנת באזור חם מתחממת המצלמה הן מהפעולה העצמית והן מהטמפרטורה החיצונית, מה שגורם לירידה בביצועי המצלמה וגם לפגיעה ביכולת העבודה לאורך זמן. הורדת הטמפרטוה מתאפשרת על ידי גוף סופג חום HEAT SINK המותקן בין גוף המיגון לבין סוכך השמש, וכן מאוורר אשר שואב את האוויר החם. כך יורדת הטמפרטורה בעשר מעלות מתחת לטמפרטורה הסביבתית.

המיגון עצמו עשוי מפוליקרבונט מוקשח אשר נפתח לעבודה כספר, ומאפשר גם עבודת התקנה קלה וגם תחזוקה נוחה למקרה הצורך. המיגון מגיע גם עם אפשרות חיבור והפעלה מכניסת POE וגם אפשרות של יציאת סיב אופטי לתקשורת מהירה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.